מה חשוב לדעת לפני שמתקינים תריס בחלון של ממ"ד?

מאז מלחמת המפרץ החוק קובע שכל בניה חדשה או תוספת בניה צריכה לכלול ממ"ד. יותר מכך הוא מפרט כיצד הממ"ד צריך להיראות ומה לכלול, עד לרמת הפרט הקטן ביותר, לרבות החלונות בממ"ד והתריסים שלהם. זה אולי לא נראה חשוב, אולם החלון של הממ"ד הוא הקשר לעולם שבחוץ ולכן חשוב מאוד לוודא שמעבר לשימוש היומיומי והשגרתי … להמשך קריאהמה חשוב לדעת לפני שמתקינים תריס בחלון של ממ"ד?

כיצד ניתן למנוע סתימות בצנרת?

יש לא מעט סיבות שיכולות להוביל למצב של היווצרות סתימה, לכן רגע לפני שנסביר לכם כיצד תוכלו להתמודד עם הסתימות נסביר לכם ממה הן נוצרות. אם אתם נוהגים לבשל הרבה, סתימות יכולות להגיע ממצב שבו אתם שופכים את השמן הרותח ישירות אל פתח הניקוז. מעט מאוד אנשים יודעים כי זה עלול להוביל לסתימות לא פשוטות … להמשך קריאהכיצד ניתן למנוע סתימות בצנרת?

חלונות ממד דור חדש

לאחר מלחמת המפרץ הוחלט כי כל דירה חדשה שנבנית חייבת להכיל גם מרחב דירתי מוגן או ממד. הדרישות לגבי חלונות הממד השתנו במהלך השנים והחל משנת 2017 פיקוד העורך מחייב התקנה של "חלונות ממד דור חדש" בממדים חדשים. חלונות ממד דור חדש מורכבים משני חלקים: 1.חלון אלומיניום רגיל  מאחורה חלון נוסף חיצוני ממתכת מגלוונת אם … להמשך קריאהחלונות ממד דור חדש