הדלת הרגילה לממד היא דלת מתכת כבדה שצריך לסגור ולפתוח עם הרבה כוח, זאת כדי שתוכל להגן עלינו מפני הדף של פיצוץ. למרבה הצער, זו הדלת הזו לא רק שאינה נוחה בחיי היום יום, אלא שהיא גם "משעממת" ולא מתיישבת עם שאר הקו העיצובי של הבית.

למרבה המזל, עולם העיצוב המודרני ממציא לנו פתרונות ופטנטים שמתאימים גם למי שרוצה להשתמש בימים רגילים בממד כחדר נוסף בלי לבזבז אנרגיות מיותרות כל פעם שהוא רוצה לפתוח ולסגור את הדלת. כמובן שהפתרון מתאים גם לחדרי שינה קטנים לילדים או חדר משחקים נוסף ומונע את הרעשים הלא נעימים שיכולים להפריע לשאר האנשים בבית. בהמשך נסקור לגבי כיצד נקבע מחיר דלת לממ"ד.

הרעיון הוא פשוט מאוד : במקום רק דלת הממד הרגילה, מתקינים דלת נוספת בצד הפנימי של המקלט ואילו הדלת הכבדה נשארת פתוחה כשהיא נשענת על הקיר, כך שלא צריך כל הזמן לפתוח ולסגור אותה.

 הבחירה בדלת עץ דווקא נעשית מכמה סיבות:

  • היא קלה 
  • פשוט יחסית לעצב אותה עם עיטורים וקישוטים שונים
  • מחירה נוח יחסית (בתנאי שיש את התשתית הנדרשת)

כאשר מדובר על דלת עץ לממד, יש כמה אפשרויות : אם יש הכנה לדלת נוספת במשקוף, כמו ברוב הממדים החדשים בשוק, אפשר להתקין את הדלת ללא בעיות מיוחדות על גבי התשתית הקיימת ממש כמו שמתקינים כל דלת פנימית אחרת.

אם אין תשתית מתאימה והממד ישן יחסית או שהתשתית הפנימית שלו נשחקה, צריך ליצור אותה מחדש, ואז ההתקנה תהיה מן הסתם יותר יקרה ומורכבת. לכן, חשוב לעשות זאת בצורה מקצועית באמצעות חברה כמו ממדון. 

על פי הסדר ההגיוני של הדברים, אם אתם קונים דירה מקבלן או בונים בעצמכם בית, חשוב לקבל את כל האישורים, כולל טופס 4 ורק לאחר מכן להתקין את דלת העץ הפנימית.

לרכישת דלת לממ"ד?

כאמור, בכל מה שקשור לבטיחות אסור להתפשר, ולמרבה הצער, בשנים האחרונות לא עובר כמעט יום בלי מתיחות ביטחונית. אנחנו בממדון נוכל לשמור עליכם גם בטוחים וגם מרוצים, אז התקשרו אלינו כבר היום כדי להיות בראש שקט.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם
כמה עולה דלת לממ"ד

מומחים

השאירו פרטים עכשיו לקבלת