נשמח להיות בקשר

אם חלון שקצת חורק בבית הוא משהו נסבל שאת התיקון שלו אפשר לדחות גם בשבוע או שבועיים (במקרה האופטימי…), הרי שתיקון חלון ממד הוא משהו שממש לא כדאי לדחות. אחרי הכול, המצב הביטחוני בישראל כמעט תמיד נפיץ, והאיום הוא מוחשי לחלוטין, לא משנה היכן אתם גרים.

בניגוד לחלון רגיל בבית, חלון ממ"ד הוא בדרך כלל חלון שלא מיועד לשימוש יום יומי. הסיבה לכך היא שהוא כבד ומסיבי יותר בשל הזכוכית שלו. בפועל, אין כמעט מי שלא מנצל את חדר הממ"ד כחדר נוסף, ומכיוון שהוא אטום, פתיחה וסגירה של החלון היא עניין מתבקש.

החלק הראשון שיכול לגרום לתקלות הוא הידית. הידית של חלון הממ"ד הממוצע היא בדרך כלל ידית לא מאוד גדולה שצריכה לשאת עליה את כל כובד המשקל שלו. זאת כמובן כאשר אנחנו מדברים על חלון האלומיניום ולא חלון המתכת שהוא עמיד הרבה יותר והידית שלו דורשת יחסית הרבה כוח לצורך ההזתה (בכל ממד צריכים להיות שני החלונות האלו).

מלבד הידית והמנגנון עצמו שעשויים להתקלקל, לחלון ממד יש גם גומיות שנועדו לאטום אותו והן יכולות להשתחרר או להיקרע.

עוד חלק רגיש מאוד בחלון הממ"ד הוא (או יותר נכון הם) הצירים, וגם כאן הסיבה היא שהם נושאים משקל כבד יחסית בעוד צירים רגילים זוכים לתנאים מקילים… בדרך כלל יש להחליף את שני הצירים, אלא אם כן מדובר בחלון "דריי קפ" שנפתח גם מלמעלה.

תקלה נוספת היא שקיעה של החלון בתוך המסגרת, מה שדורש בעל מקצוע מיומן מאוד כגון הצוות של חברת "ממדון". למרבה המזל, התיקון עצמו אינו יקר מכיוון שהוא לא דורש להחליף את החלון.

וכמובן שלעיתים גם החלון עצמו יכול להישבר (אף על פי שהוא מסיבי). במקרה כזה אין ברירה ויש להחליף את כל החלון.

כאמור, תיקון חלון ממ"ד הוא עניין מורכב. הוא מורכב אפילו יותר אם לוקחים בחשבון שהחלפים בדרך כלל צריכים להגיע מחו"ל ולהתאים לדגם הספציפי של החלון (אולי תופתעו לדעת, אבל ישנם רק ארבעה ספקים מורשים של חלונות ממד בארץ).

מה זה אומר? עליכם לבחור בחברה שהיא לא רק מבצעת עבודה מיומנת ויש לה ניסיון, אלא גם אמינה ושאפשר לסמוך עליה. שלא כמו כמעט כל תיקון אחר, אי אפשר פשוט להזמין את החלק תוך יום יומיים או לקנות אותו בחנות חומרי בניין. 

אנחנו בחברת ממדון מכירים את כל הדגמים הנפוצים בשוק ונוכל להשיג ולהתקין חלק מקורי מהר יחסית בא. כמובן שאנחנו עומדים בכל הדרישות של מכון התקנים ונדאג שתישארו מוגנים ואטומים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם

פתרונות ממד

מומחים

החלפת חלונות ממד, דלת עץ לממד, דלת לממד, דלת מתכת לממד

השאירו פרטים עכשיו לקבלת